Nabídka elektrokol

Horská

s pevným rámem

Horská elektrokola s pevným rámem
Zjistit více

Horská

celoodpružená

Horská celoodpružená elektrokola
Zjistit více

Krosová a gravel

Krosová a gravel elektrokola
Zjistit více

Lehká

Bosch SX

Lehká elektrokola
Zjistit více

Městská

Městská elektrokola
Zjistit více

Dětská

Dětská elektrokola
Zjistit více

Nabídka KTM elektrokoldalší informace

Vítejte v nabídce elektrokol KTM. Jsme největším prodejcem rakouských elektrokol KTM v České republice. V naší nabídce najdete široký výběr všech možných typů elektrokol.

Elektrokola jsou moderním a jedinečným způsobem, jak si užívat cyklistiku. Ať už hledáte elektrokolo jen pro sebe nebo pro celou rodinu, postaráme se o to, aby byla koupě maximálně pohodlná a samozřejmě Vám s výběrem rádi poradíme.

Naše nabídka elektrokol

Můžete u nás pohodlně nakupovat horská, krosová a městská elektrokola pro děti i dospělé. Nákup usnadní i filtrace elektrokol podle motoru, kapacity baterie, průměru kol a dalších vlastností. Vybírejte například:

Proč si vybrat KTM elektrokola?

Elektrokola KTM jsou stylová, kvalitní a spolehlivá. Vyrábějí se s ohledem na nejnovější Známý rakouský výrobce je už dlouhá léta tvůrcem trendů a využívá vždy nejnovější technologie. technologie a trendy. KTM elektrokola si užijete jak ve městě, tak v přírodě i kdekoliv jinde. Pokud byste si před koupí kolo nejprve rádi otestovali, nabízíme Vám možnost zapůjčení několika nejpopulárnějších modelů horských elektrokol i dámských či pánských krosových kol. Více informací najdete v sekci Půjčovna elektrokol nebo nás můžete navštívit přímo na pobočkách v Praze-Vysočanech a v Zastávce u Brna.

Proč zákazníci nejraději nakupují KTM elektrokola u nás?

 1. Prodeji a servisu elektrokol KTM se věnujeme již od roku 2011.
 2. Máme největší sortiment
  Většinu elektrokol máme skladem. Vybírat si tedy můžete z více než 100 kusů z několika set kusů různých modelů.
 3. Doprava zdarma
  Všechny naše elektrokola vám přivezeme na jakékoliv místo v České republice zcela zdarma. Vyberte si z naší nabídky ještě dnes.
 4. Servis elektrokol zdarma
  Ke všem elektrokolům zakoupeným u nás automaticky získáváte servisní služby na 2 roky zdarma.
 5. Elektrokolo si u nás můžete vyzkoušet i zapůjčit
  Ať už vám stačí projet se okolo prodejny nebo si chcete stroj pořádně otestovat na své oblíbené stezce, KTM ELEKTROKOLA jsou tu pro Vás. Samozřejmostí je také možnost zapůjčení třeba na dovolenou.
Porovnání (0)