Dámská krosová elektrokola

Zobrazit kategorie a filtry

Dámské krosové elektrokolo KTM MACINA CROSS 510 dám. 2022

87 190 Kč   69 990 Kč
MACINA CROSS 510 dám. 2022
Zjistit více

Dámské krosové elektrokolo KTM MACINA CROSS 720 dám. 2023/24

104 290 Kč
MACINA CROSS 720 dám. 2023/24
Zjistit více

Dámské krosové elektrokolo KTM MACINA CROSS 710 dám. 2022

116 290 Kč   106 990 Kč
MACINA CROSS 710 dám. 2022
Zjistit více

Dámské krosové elektrokolo KTM MACINA CROSS LFC dám. 2023/24

109 290 Kč
MACINA CROSS LFC dám. 2023/24
Zjistit více

Dámské krosové elektrokolo KTM MACINA CROSS 710 dám. 2023/24

117 290 Kč
MACINA CROSS 710 dám. 2023/24
Zjistit více

Dámská krosová elektrokola další informace

V kategorii dámská krosová elektrokola nabízíme kvalitní elektrokola rakouské značky KTM s vynikajícími jízdními vlastnostmi, snadným ovládáním, vysokou mírou pohodlí, bezpečností při jízdě a propracovaným designem. Nízká váha, rychlé obutí kol a elektropohon Bosch s integrovanou baterií s vysokou kapacitou - nejlepší kola pro dlouhé pohodové výlety v kopcovitém terénu, pravidelné cesty do zaměstnání, na nákupy nebo do oblíbené kavárny. Široké možnosti dovybavení dámských krosových elektrokol doplňky, včetně různých nosičů a brašen, je předurčijí jako ideální společníky na vícedenní výlety.

Dámská krosová elektrokola s výrazně sníženou horní rámovou trubkou poskytují vysoký komfort při nastupování a vystupování a to i dámám s nižší výškou postavy.

Kam se hodí dámská krosová elektrokola

Krosová elektrokola vám budou nejlépe sloužit na zpevněných cestách - silnicích, cyklostezkách, udržovaných lesních a polních cestách. Zdatnější cyklistky na nich budou v pohodě zvládat i méně náročný terén. V těžším terénu už tato elektrokola nenabízí takovou míru jistoty a komfortu jako elektrokola horská. Pokud vás láká častěji zdolávat i terénní cesty podívejte se na naši nabídku horských elektrokol s pevným rámem nebo horských celoodpružených elektrokol .

Jak vybírat dámská krosová elektrokola

Jednotlivé modely dámských krosových elektrokol se od sebe liší výbavou. Nižší modely mají motor Bosch s o něco slabším motorem a dostupnějšími komponenty, vyšší modely jsou vybaveny nejsilnějším motorem a špičkovými komponenty, s lepší funkčností, hmotností a životností.

V naší nabídce můžete dámská krosová elektrokola KTM snadno filtrovat podle různých parametrů. Jako jediní na našem trhu máme v nabídce kompletní modelovou řadu těchto elektrokol. Vyšší dámy si mohou vybrat i ze stejné modelové řady pánských krosových elektrokol.

Vybírat můžete samozřejmě také podle designu, který je zejména pro dámy vždy na prvním místě. Prohlédněte si třeba elegantní krosové elektrokolo KTM MACINA CROSS P610 .

Na našich pobočkách v Praze-Vysočanech a v Zastávce u Brna na Vás čekají zkušení odborníci, kteří Vám s výběrem elektrokola rádi pomohou, a také vám jej zapůjčí k vyzkoušení.

Proč zvolit krosová elektrokola KTM?

Rakouský výrobce KTM je na současném trhu výjimečný v tom, jak se věnuje vývoji a produkci krosových elektrokol. Zatímco ostatní výrobci tento segment podceňují nebo jej vyřadili ze svojí nabídky, KTM stále nabízí krosová elektrokola, která mají elegantní design, téměř nerozeznatelný od klasických krosových kol. Zároveň jsou vybavena kvalitními komponenty a nejnovějšími technologiemi elektropohonu.

Tato elektrokola vám budou přinášet radost z jízdy po dlouhá léta. U nás si snadno vyberete kvalitní elektrokola pro celou rodinu a to i díky řadě benefitů, jako je například servis na 2 roky zdarma nebo dodání zdarma.

Další sortiment elektrokol v našem e-shopu

Sportovněji laděné dámy u nás mohou nakupovat také horská elektrokola s pevným rámem nebo celoodpružená horská elektrokola.

Nenechávejte svoje ratolesti zahálet doma u počítačů! Kvalitní dětská elektrokola KTM je to, co je udrží po dlouho dobu při pohybu venku. Pokud upřednostňujete kola s nejpohodlnějším nástupem zcela bez horní rámové trubky prozkoumejte naši nabídku městských elektrokol.

Porovnání (0)