Servis elektrokol

Prodeji a servisu elektrokol KTM se věnujeme intenzivně již od roku 2011. Jako jedni z prvních v ČR jsme získali certifikát Bosch eBike Systems Servis.

V rámci servisu elektrokol nabízíme:

Kompletní předprodejní servis elektrokola včetně individuálních úprav

V rámci indivudálních úprav se nejčastějí provádí:

  • správné nastavení posedu jezdce na elektrokole, které je kombinací našich znalostí a zkušeností s požadavky a způsoby užívání každého zákazníka.
  • změny komponent v rámci nastavení posedu a zvýšení pohodlí - změna výšky řídítek (stavitelné představce), změna šířky řidítek, instalace odpružených nebo teleskopických sedlovek, výměna madel, výběr a výměna nejvhodnějšího sedla.
  • správné nastavení tlaku v odpružených vidlicích a tlumičích.
  • výběr a montáž doplňků - brašny, nosiče, zámky, blatníky, osvětlení... Nabízíme doplňky, které jsou nejen maximálně funkční, ale i esteticky sladěné s každým elektrokolem.
  • veškeré práce spojené s úpravami elektrokol a montáží komponent a doplňků u nás zakoupených provádíme ZDARMA.

Garanční servis

  • by u každého nového elektrokola měl proběhnout po najetí prvních 300-500 km. U elektrokol u nás zakoupených provádíme ZDARMA. Děláme i garanční servis elektrokol KTM i jiných značek s pohonem Bosch u nás nezakoupených. Cena tohoto servis se pohybuje od 800 do 1500 Kč, dle typu elektrokola a náročnosti servisu.

Záruční servis

  • u elektrokol u nás zakoupených poskytujeme veškeré servisní práce zdarma po dobu 2 let od data zakoupení bez ohledu na počet servisních prací.

Pozáruční servis

  • provádíme veškerý servis elektrokol KTM i jiných značek elektrokol s pohonem Bosch.

Diagnostika pohonu Bosch a upgrade software

  • jako servisní centrum Bosch máme k dispozici diagnostiku pohonů elektrokol Bosch. Diagnostika přesně určí aktuální stav elektrokola (počet nabíjecích cyklů baterie, způsob využívání pohonu, verzi hardwaru i softwaru...), odhalí chyby a závady komponet a některé z nich dokáže přímo odstranit. Dále pomocí diagnostiky lze upgradovat software elektrokola na aktuální verzi, případně změnit nastavení třetího stupně podpory na eMTB nebo SPORT. U elektrokol u nás zakoupených je diagnostika a upgrade software po dobu 2 let od data zakoupení ZDARMA. Diagnostika a upgrade u elektrokol u nás nezakoupených je zpoplatněna částkou 500 Kč.

Přesné testování aktuální kapacity baterií Bosch

  • máme k dispozici Bosch Capacity Tester, který umí přesně stanovit aktuální kapacitu baterie Bosch v jakékoliv fázi její životnosti. Test baterie trvá celý den, není ho tedy možné provést na počkání. Cena testu je 500 Kč.
Porovnání (0)