Pánská krosová elektrokola

Zobrazit kategorie a filtry

Pánské krosové elektrokolo KTM MACINA CROSS LTD

102 990 Kč   94 990 Kč
MACINA CROSS LTD
Zjistit více

Pánské krosové elektrokolo KTM MACINA CROSS 720 2023/24

104 290 Kč
MACINA CROSS 720 2023/24
Zjistit více

Pánské krosové elektrokolo KTM MACINA CROSS LFC 2022

110 790 Kč   104 990 Kč
MACINA CROSS LFC 2022
Zjistit více

Pánské krosové elektrokolo KTM MACINA CROSS 710 2022

116 290 Kč   106 990 Kč
MACINA CROSS 710 2022
Zjistit více

Pánské krosové elektrokolo KTM MACINA CROSS LFC 2023/24

109 290 Kč
MACINA CROSS LFC 2023/24
Zjistit více

Pánské krosové elektrokolo KTM MACINA CROSS 710 2023/24

117 290 Kč
MACINA CROSS 710 2023/24
Zjistit více

Pánská krosová elektrokola další informace

V kategorii pánská krosová elektrokola můžete vybírat ze široké nabídky kvalitních  elektrokol rakouské značky KTM. Krosová kola jsou tradičně v naší zemi velice oblíbená a svou popularitu si udržují i s nástupem elektrokol. Příznivá hmotnost, užší pláště a elektropohon Bosch, u krosových elektrokol vždy vybavený baterií s nejvyšší kapacitou 625 Wh, předurčují tato elektrokola především pro dlouhé pohodové výlety nebo pravidelnou dopravu do zaměstnání.

Léty prověřená geometrie rámů krosových elektrokol přináší svým uživatelům velmi pohodlný posed, vynikající ovladatelnost a jízdní vlastnost. Pánská krosová elektrokola jsou také velice vhodná a připravená na montáž celé řady doplňků. Například je můžete snadno dovybavit různými typy nosičů a brašen a udělat z vašeho elektrokola ideálního společníka na vícedenní výlety. 

Kam se hodí pánská krosová elektrokola

Krosová elektrokola jsou doma hlavně na zpevněných cestách - silnicích, cyklostezkách, zpevněných lesních a polních cestách. V omezené míře s nimi můžete jezdit i v méně náročném terénu. Do těžkého terénu nebo těžších podmínek (bláto) již neposkytují dostatečný grip, stabilitu a pohodlí. Pokud plánujete své jízdy častěji i do terénu podívejte se na naši nabídku horských elektrokol s pevným rámem nebo horských celoodpružených elektrokol.  

Jak vybírat pánská krosová elektrokola

Všechny modely pánských krosových elektrokol mají stejné rámy a tím srovnatelné základní jízdní vlastnosti. Jednotlivé modely se navzájem liší výbavou a to jak elektropohonu - typ motoru a displeje, tak i komponent. Vyšší modely mají komponenty z vyšších sad s lepší funkčností, životností a hmotností.

V našem katalogu můžete  krosová elektrokola KTM pohodlně filtrovat například podle motoru, kapacity baterie, displeje, modelové řady nebo počtu převodů řazení. Vybírejte také podle výšky postavy. Poradí vám tabulka, kterou najdete u každého produktu. Pokud si nebude výběrem jisti, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Jako jediní v České republice máme v nabídce kompletní modelovou řadu krosových elektrokol KTM a zdarma vám je doručíme po celé České republice. Pánská krosová elektrokola jsou vhodná i pro dámy, které jsou zvyklé na klasické rámy kol s horní rámovou trubkou nebo dámy vyšší postavy. V nabídce ovšem máme i stejnou modelovou řadu dámských krosových elektrokol.

Na našich pobočkách v Praze-Vysočanech a v Zastávce u Brna na vás čekají zkušení zaměstnanci, kteří vám s výběrem elektrokola rádi pomohou a také Vám jej zapůjčí k vyzkoušení. 

Proč zvolit pánská krosová elektrokola KTM?

Rakouský výrobce KTM je na současném trhu výjimečný v tom, jak se věnuje vývoji a produkci krosových elektrokol. Většina ostatních výrobců tento segment odsunula na okraj nebo zcela utlumila. Krosová elektrokola KTM mají elegantní design, na kterém téměř nepoznáte rozdíl od klasických krosových kol. Zároveň jsou vybavena kvalitními komponenty a nejnovějšími technologiemi elektropohonu.

Tato elektrokola vám budou přinášet radost z vašich dlouhých výletů po dlouhá léta. Věříme, že z naší nabídky si snadno vybere kvalitní elektrokolo celá rodina a to i díky řadě benefitů, jako je například servis na 2 roky zdarma nebo dodání zdarma

Další sortiment elektrokol v našem e-shopu

Pánskými krosovými elektrokoly to u nás nekončí. Nezapomínáme totiž ani na dámy a tak u nás můžete vybírat také dámská krosová elektrokola nebo elektrokola pro děti. A je-li vaší krevní skupinou pořádný terén, prozkoumejte také naši nabídku horských celoodpružených elektrokol.

Porovnání (0)