Horská celoodpružená elektrokola

Zobrazit kategorie a filtry

Horské celoodpružené elektrokolo KTM MACINA CHACANA 294 2021

102 190 Kč
MACINA CHACANA 294 2021
Zjistit více

Horské celoodpružené elektrokolo KTM MACINA CHACANA 293 2021

115 690 Kč
MACINA CHACANA 293 2021
Zjistit více

Horské celoodpružené elektrokolo KTM MACINA LYCAN 272 GLORIOUS dámské 2021

115 690 Kč
MACINA LYCAN 272 GLORIOUS dámské 2021
Zjistit více

Horské celoodpružené elektrokolo KTM MACINA KAPOHO 2973 2021

118 690 Kč
MACINA KAPOHO 2973 2021
Zjistit více

Horské celoodpružené elektrokolo KTM MACINA KAPOHO 2972 2021

134 690 Kč
MACINA KAPOHO 2972 2021
Zjistit více

Horské celoodpružené elektrokolo KTM MACINA LYCAN 271 GLORIOUS dámské 2021

134 690 Kč
MACINA LYCAN 271 GLORIOUS dámské 2021
Zjistit více

Horské celoodpružené elektrokolo KTM MACINA KAPOHO ELITE 2021

142 690 Kč
MACINA KAPOHO ELITE 2021
Zjistit více

Horské celoodpružené elektrokolo KTM MACINA CHACANA 291 2021

148 190 Kč
MACINA CHACANA 291 2021
Zjistit více

Horské celoodpružené elektrokolo KTM MACINA KAPOHO 2971 2021

159 190 Kč
MACINA KAPOHO 2971 2021
Zjistit více

Horské celoodpružené elektrokolo KTM MACINA PROWLER MASTER 2021

164 690 Kč
MACINA PROWLER MASTER 2021
Zjistit více

Horské celoodpružené elektrokolo KTM MACINA PROWLER PRESTIGE 2021

197 190 Kč
MACINA PROWLER PRESTIGE 2021
Zjistit více

Horská celoodpružená elektrokola další informace

V kategorii celoodpružená horská kola nabízíme skutečné elektrobajky KTM pro ježdění i v tom nejtěžším terénu bez nutnosti oželet komfort a bezpečnost. Díky kvalitnímu odpružení, velmi účinným brzdám a teleskopické sedlovce zdoláte snadno i nejtěžší sjezdy.Všechna celoodpružená horská elektrokola KTM jsou vybavena nejsilnějším motorem Bosch Performance CX (85 Nm), integrovanou baterií s dlouhou výdrží a přehledným displejem. I ta nejprudší terénní stoupání vyjedete s překvapivou lehkostí.

Vyberte si z nabídky těch nejlepších celoodpružených elektrokol na trhu to svoje ještě dnes.

Kam se hodí celoodpružená horská elektrokola

Pro celoodpružená elektrokola KTM není žádný terén překážkou. Naopak – čím náročnější terén, tím silnější zážitky vám může tento typ horských elektrokol nabídnout. Jako doma jsou na horských stezkách plných ostrých kamenů, kořenů v místech nejtěžších sjezdů a výjezdů. V těžkém terénu jejich pružení značně zvyšuje nejen komfort jízdy, ale i průchodnost terénem. Na horských celoodpružených elektrokolech KTM se snadno dostanete do míst, o kterých se vám ani nesnilo. Jsou ideálními stroji pro zábavu v čím dál rozšířenějších bikeparcích. Elektrokola jsou velmi oblíbená také u uživatelů, kteří neholdují cyklistické adrenalinové zábavě, ale vyžadují nejvyšší komfort jízdy, například i ze zdravotních důvodů spojených zejména s bolestí zad.

Jak vybírat celoodpružená horská kola

KTM celoodpružená horská elektrokola můžete v našem katalogu pohodlně filtrovat podle kapacity baterie, typu displeje, průměru kol i dalších parametrů. Důležitým parametrem je zejména výška zdvihu odpružení, podle náročnosti terénu, ve kterém se chcete pohybovat.

Zdvih do 130 mm, XC, Marathon, modelová řada MACINA CHACANA

Mají podobné určení jako klasická horská elektrokola s pevným rámem, ale poskytují mnohem větší míru pohodlí a o třídu vyšší průchodnost terénem. Oproti celoodpruženým elektrokolům s většími zdvihy jsou svižnější na zpevněných cestách. Využijete je v terénu, na cyklostezkách i ve městě a odměnou vám bude nerušený komfortní jízdní zážitek.

Zdvih 130 až 160 mm, Trail, modelové řady MACINA KAPOHO, MACINA LYCAN

Snadno zdolaná nejprudší stoupání, dechberoucí výhledy z vrcholů hor a kopců, a pak zážitek ze svižné jízdy jakýmkoliv terénem zpět dolů do údolí. To jsou trailová horská celoodpružená elektrokola z modelové řady MACINA KAPOHO rakouského výrobce.

Vyšší zdvihy pružení, přední kolo s průměrem 29” pro lepší vedení a zdolávání nerovností, zadní kolo s průměrem 27,5”+ pro lepší záběr v terénu a ovladatelnost, velmi účinné hydraulické brzdy, teleskopická sedlovka. Vše co potřebujete na jakoukoliv lesní, luční nebo horskou stezku. V této řadě můžete vybírat z modelů s hliníkovým nebo karbonovým rámem.

Elektrokola modelová řady MACINA LYCAN jsou postavena na kolech o průměru 27” a vyrábí se i v menších velikostech rámu a uplatňuje se především jako univerzální dámská celoodpružená elektrokola.

Zdvih 160 až 180 mm, Enduro, modelová řada MACINA PROWLER

Adrenalin je vaše droga? Baví vás hledat vždy tu nejtěžší cestu? Enduro celoodpružená horská elektrokola KTM MACINA PROWLER jsou vašimi „must have”. Do tohoto elektrokola vložili v rakouském Mattighofenu všechny zkušenosti a nejlepší technologie získané za více než půlstoletí výroby kol.

Odolná konstrukce karbonových rámů, nejvyšší zdvihy pružení, přední kolo s průměrem 29” pro lepší vedení a zdolávání nerovností, zadní kolo s průměrem 27,5”+ pro lepší záběr v terénu a ovladatelnost a použité komponenty předurčují tato elektrokola k jízdě v nejtěžších terénních podmínkách. Na rozdíl od klasických enduro kol bez elektropohonu je i jízda do kopce na tomto elektrokole vzrušujícím zážitkem a vyhnete se potupnému zdolávání kopce lanovkou.

Velikost elektrokola vybírejte vždy na základě výšky postavy – s vybráním správné velikosti vám pomůže tabulka v detailu každého produktu.

Vybrané modely celoodpružených elektrokol KTM můžete také testovat na našich prodejnách v Praze a v Zastávce u Brna. Náš odborný personál je vždy připraven Vám s koupí horského elektrokola poradit.

Proč zvolit celoodpružená elektrokola KTM?

Hledáte-li nejlepší celoodpružená horská elektrokola na trhu, jste tu správně. KTM elektrokola kombinují působivý vzhled spolu s maximálním pohodlím a bezpečím. Věříme, že si z naší nabídky kvalitních rakouských elektrokol značky KTM každý vybere stroj přesně podle svých představ.

Další sortiment horských elektrokol v našem e-shopu

Necítíte se jako pravý bajker a raději sjíždíte mírnější trasy, na kterých si v menší rychlosti vychutnáváte pohled na krajinu? Prohlédněte si naši nabídku horských elektrokol s pevným rámem.

Dámám se zase na projížďky po městě mohou hodit městská elektrokola s pevným rámem.

Porovnání (0)