O nás

Elektrokola KTM od nás

Máme největší skladové zásoby v ČR

Po celý rok nabízíme nejširší sortiment elektrokol KTM v České republice, a naše skladové zásoby neustále rozšiřujeme. Celý rok si u nás přímo na prodejně můžete vybírat ze 100 i více kusů elektrokol KTM.

Zaměřujeme se zejména na sportovní a cestovní modely. Tj. horská elektrokola (např. MACINA LYCAN, MACINA RACE, MACINA ACTION, MACINA FORCE, eRACE P, eLYCAN P - ve variantách s 29" nebo 27,5" koly) a krosová kola s 28“ koly (MACINA CROSS, eCROSS P). Nezanedbáváme ani cestovní a městská kola s rámy pro snadný nástup (např. MACINA FUN, MACINA EIGHT, MACINA DUAL, MACINA TOUR).

K dispozici testovací kola k vyzkoušení i delšímu zapůjčení

Pokud nechcete kupovat zajíce v pytli, u nás máte možnost elektrokola KTM otestovat v libovolném terénu. V součastnosti nabízíme k otestování horská kola MACINA ACTION 27, MACINA ACTION 29 a eRACE P 29 a krosová kola MACINA CROSS 9 dámské a MACINA CROSS 10.

Pokud chcete elektrokolo využít jenom krátce (na víkend, na dovolenou) a nestojí vám za to si je pořizovat, u nás si můžete tyto elektrokola zapůjčit (podmínky a ceník půjčování na úvodní stránce).

Na krátkou vyjížďku okolo naší prodejny můžete vyzkoušet jakékoliv model elektrokola KTM, který máme aktuálně skladem.

Servis po dobu 2 let zdarma

Veškeré servisní práce na u nás zakoupená elektrokola KTM poskytujeme po dobu 2 let od data zakoupení ZDARMA.

Osobní rozvoz zakoupených kol po celé ČR zdarma

Pokud se rozhodnete u nás elektrokolo KTM zakoupit, osobně je Vám ZDARMA přivezeme do místa Vašeho bydliště nebo jiného Vámi určeného místa. Kolo bude kompletně seřízené a připravené k okamžité vyjížďce. Náš zástupce Vám při předání podrobně popíše ovládání a správné užívání elektrokola KTM a zodpoví Vaše případné dotazy.

Diagnostika systémů Bosch a BionX, upgrade firmwaru

Jsme vybaveni diagnostickým zařízením k analýze pohoných jednotek Bosch (s displeji Intuvia i Nyon) a BionX. Pomocí tohoto zařízení můžeme odhalit případné závady systému nebo nahrát nejnovější verzi ovládacího software elektrokola. U elektrokol u nás zakoupených provádíme zdarma.

Porovnání (0)