Proč elektrokolo od KTMelektrokola.cz?

Elektrokola KTM jsou naší vášní. Nejenom, že je prodáváme. Na elektrokolech KTM jezdíme, testujeme, při pravidelných návštěvách v domovském Mattighofenu s výrobcem diskutujeme o tom co se povedlo, anebo co by se ještě mohlo zlepšit.

 

Patříme mezi největší prodejce elektrokol KTM v Evropě

Elektrokola KTM prodáváme již od roku 2011. Jsme největší prodejce těchto elektrokol v ČR a patříme i mezi největší prodejce v rámci celé Evropy. Po celý rok nabízíme nejširší sortiment v České republice. Celý rok si u nás přímo na našich prodejnách můžete vybírat ze 150 i více kusů elektrokol KTM.

Zaměřujeme se tradičně na horské a krosové modely elektrokol KTM. Horská celoodpružená elektrokola (např. MACINA PROWLER, MACINA KAPOHO, MACINA CHACANA, MACINA LYCAN), horská elektrokola s pevným rámem (MACINA TEAM, MACINA RACE, MACINA ACTION, MACINA RIDE). V nabídce máme i speciality jako horské elektrokole pro težší jezdce nad 150 kg (MACINA MIGHTY, MACINA TEAM XL) a horské elektrokolo s nízkým nástupem (MACINA SCOUT). V naší zemi jsou velice oblíbená krosová elektrokola s 28“ koly v pánské i dámském provedení (MACINA CROSS, MACINA GRAN). V poslední době, díky narůstající poptávce, rozšiřujeme i naši nabídku městských elektrokol se snadným nástupem a ovládáním (např. MACINA SPORT US, MACINA FUN, MACINA CENTRAL).

Díky dlouholetým zkušenostem a tisícům prodaných kusů víme o elektrokolech KTM téměř vše. Protože vše ví akorát pánpůh a product manager KTM Bike Industries. ;-)

GFX | clanky_obrazky | Prodejna_Praha_Vysocany_01.jpg

 

K dispozici testovací kola k vyzkoušení i delšímu zapůjčení

Jestli nechcete kupovat zajíce v pytli, u nás máte možnost elektrokola KTM otestovat v libovolném terénu. V součastnosti nabízíme k otestování kolem 15ti elektrokol KTM různých typů.

Pokud chcete elektrokolo využít jenom krátce (na víkend, na dovolenou) a nestojí vám za to si je pořizovat, u nás si můžete elektrokola KTM zapůjčit.

Na krátkou vyjížďku okolo naší prodejny můžete vyzkoušet jakékoliv model elektrokola KTM, který máme aktuálně skladem.

Kdo jednou zkusí, už nechce jinak. ;-)

GFX | clanky_obrazky | Pujcovna_elektrokol.jpg

 

Servis po dobu 2 let zdarma

Veškeré servisní práce na u nás zakoupená elektrokola KTM poskytujeme po dobu 2 let od data zakoupení ZDARMA.

Odbahnění nepovažujeme za servisní úkon, proto uvítáme elektrokola do servisu přiměřeně očištěná. ;-)

GFX | clanky_obrazky | Servis.jpg

 

Diagnostika systémů Bosch a BionX, upgrade firmwaru

Jsme vybaveni diagnostickým zařízením k analýze pohoných jednotek Bosch (s displeji Intuvia i Nyon) a BionX. Pomocí tohoto zařízení můžeme odhalit případné závady systému nebo nahrád nejnovější verzi ovládacího software elektrokola. U elektrokol u nás zakoupených provádíme zdarma.

Jsme certifikovaní specialisti na servis pohoného systému Bosch elektrokol KTM i jiných značek.

Pomocí Bosch Battery Capaity Tester umíme přesně změřit aktuální kapacitu baterií Bosch. Aktuální kapacita baterie je důležitou informací při prodeji nebo nákupu starších elektrokol.

Nová doba, kola se dnes opravují hlavně přes software. ;-)

GFX | clanky_obrazky | Diagnostika_Bosch.jpg

 

Osobní rozvoz zakoupených kol po celé ČR zdarma

Pokud se rozhodnete u nás elektrokolo KTM zakoupit, osobně je vám ZDARMA přivezeme do místa vašeho bydliště nebo jiného vámi určeného místa.

Elektrokolo bude kompletně seřízené a připravené k okamžité vyjížďce. Náš zástupce vám při předání podrobně popíše ovládání a správné užívání elektrokola KTM a zodpoví vaše případné dotazy.

Můžete nás přivítat už v cyklistickém outfitu a rovnou vesele vyrazit do největších kopců v okolí. ;-)

Porovnání (0)