Zvyšte si sílu svého motoru Performance CX G4 na 85 Nm!

Jednou z novinek pohonů Bosch na rok 2021 je u motorů Perfomance CX velké softwarové vylepšení, které přináší kromě jiného i zvýšený kroutící moment  na 85 Nm (ze současných 75 Nm). Dobrou zprávou je, že tímto softwarem je možné upgradovat i všechny stávající motory Bosch Performance CX 4. generace. Je tedy možné upgrade provést na naprosté většině elektrokol KTM z letošní modelové řady 2020 (kromě menší části modelů vybavených motory Performance a Active Plus).

Upgrade přináši tato vylepšení:

  1. maximální kroutící moment je zvýšen na 85 Nm, získáte tak ještě více síly pro zdolávání nejtěžších terénů. Současně je tato síla dostupná v režimech eMTB a Turbo ještě ve větším rozsahu otáček, než doposud. Znamená to především, že i ve velmi technickém terénu, kdy jsou otáčky šlapání minimální, dostane od motoru dostatečnou sílu k jeho snadnému zdolání.
  2. došlo ke značnému vyladění v režimu podpory eMTB. Tento režim nadále zůstává maximálně progresivní, tj. podpora, kterou poskytuje je silně závislá na síle, kterou jezdec dává do pedálů. Nový upgrade senzorů a motorů zajišťuje i optimální řízení trakce v terénu. Toto vylepšení nejvíce oceníte u jízdy na horských elektrokolech v těžším technickém terénu (kameny, kořeny, suť, vlhko...).

Tento upgrade si můžete nechat provést na obou našich prodejnách na počkání. U elektrokol u nás zakoupených provádíme zdarma. U ostatních elektrokol KTM i elektrokol dalších značek vybavených motorem Bosch Performance CX 4. generace za poplatek 2000 Kč.

Upgrade není možné provést na elektrokolech vybavených motorem Bosch Performance CX předchozí generace (modelová řada 2019 a starší).

GFX | /clanky_obrazky/obrazky_novinky | Motor_CX_85Nm_f1.jpg

 

 

 

 

Porovnání (0)