SmartphoneGrip: telefon jako displej elektrokola

Do skupiny chytrých řešení Bosch Smart System přichází další zajímavý produkt rozšiřující možnosti sledování dat při jízdě. "Držák" telefonu Bosch SmartphoneGrip není jen obyčejný držák telefonu na řídítka, ale díky napojení na systém elektropohonu a aplikaci eBike Flow toho umí mnohem více.

GFX | /clanky_obrazky/obrazky_blog | SmartphoneGrip_obr01.jpg

Jednoduše proměňte svůj chytrý telefon v displej eBiku: Připevněte držák SmartphoneGrip na řídítka, umístěte na něj chytrý telefon a otevřete aplikaci eBike Flow, která vás bude spolehlivě navigovat do cíle. Zobrazuje přitom všechny důležité jízdní údaje – od rychlosti přes stav akumulátoru eBike až po čas příjezdu.

Aplikaci eBike Flow v telefonu můžete pohodlně ovládat pomocí tlačítek ovladače LED Remote stejně jako standardní displej elektrokola. Obě ruce tak zůstávají na madlech řídítek a ovládání aplikace je maximálně bezpečné.

GFX | /clanky_obrazky/obrazky_blog | SmartphoneGrip_obr02.jpg

Nemusíte se obávat o stav baterie vašeho telefonu. Ten se z držáku nabíjí buď bezdrátově (u telefonů, které tuto funkci podporují) nebo pomocí kabelu. Na levé straně držáku SmartphoneGrip je LED dioda, která různými barvami a světelnými indikacemi znázorňuje, zda a jak se chytrý telefon nabíjí. Pokud se například kontrolka LED rozsvítí žlutě, chytrý telefon se nabíjí bezdrátově indukčním způsobem.

Na asfaltových silnicích nebo zpevněných lesních a polních cestách je držák SmartphoneGrip spolehlivě uchycen na řídítkách. Inovativní a robustní držák je vhodný pro všechny současné chytré telefony s krytem i bez něj. Povrch chytrého telefonu je chráněn pogumovanou vrstvou, nabíjecí konektor a reproduktor jsou volně přístupné. Naopak držák není určen pro jízdu v drsném terénu při přejíždění větších terénních nerovností nebo pro skoky na elektrokole.

Uchycení držáku SmartphoneGrip na řídítkách je totožné jako pro displej KIOX 300 nebo KIOX 500. Můžete tedy kdykoliv snadno zaměnit používání telefonu (například při jízdě ve městě a potřeby navigace) a displeje KIOX (například v drsnějším terénu).

SmartphoneGrip nabízíme na obou našich prodejnách za cenu 1289 Kč. Případně můžete objednat na eshopu.

 

 

 

 

 

Porovnání (0)