První elekrokola s Bosch Smart System a 750Wh baterií máme skladem!

Právě jsme naskladnili první modely očekávané novinky pro letošní sezónu. Bosch vytvořil zcela nový systém pohonu Bosch Smart Systém, který doplnil doposud největší kapacitou baterie 750 Wh.

První tři modely elektrokol KTM v naší skladové nabídce jsou každý jiného druhu:

První je dámské krosové elektrokolo MACINA CROSS 720. Kromě nejnovějšího elektropohonu s mimořádně vysokým dojezdem a kvalitní výbavou komponent střední třídy zaujme na první pohled svým vzhledem. Ten spojuje moderní design s decetní elegancí do výsledku, který nás naživou ohromil. Viděli jste někdy hezčí dámské krosové elektrokolo?

Další je klasické horské kolo s pevným rámem MACINA TEAM 792. Typický oblíbený oranžovo-černý design KTM, nejlepší elektropohon současnoti včetně nového barevného displej KIOX 300 Smart. Výbava komponent střední třídy se vzduchovou vidlicí, velmi účinné čtyřpístkové hydraulické brzdy Shimano. Novinkou pro sezónu 2022 je řazení Shimano Deore LG (Link Glide). Toto řazení vyvinulo Shimano speciálně pro elektrokola. Mírně byl snížen počet převodů na 10, to umožnilo vytvořil kazetu s převody i řetěz o výrazně vyšší odolnosti a životnosti. Krok řazení byl také omezen - zařadit lze vždy jedním tahem jen o jeden převod, což zajišťuje lepší sladění průběhu řazení s tahem motoru a plynulejší průběh změny převodů.

Třetí v naší aktuální nabídce s Bosch Smart System je elegantní městské elektrokolo MACINA STYLE 720 US. Pokud nemáte potřebu zajíždět do térénu a chcete pohodlný a špičkově vybavený stroj, toto je typ pro vás. Výbava tohoto elektrokola je na velmi vysoké úrovní - vzduchová odpružená vidlice, čtyřpístkové hydraulické brzdy pro vysokou účinnost. Novinkou pro sezónu 2022 je řazení Shimano XT LG (Link Glide). Toto řazení vyvinulo Shimano speciálně pro elektrokola. Mírně byl snížen počet převodů na 11, to umožnilo vytvořil kazetu s převody i řetěz o výrazně vyšší odolnosti a životnosti. Krok řazení byl také omezen - zařadit lze vždy jedním tahem jen o jeden převod, což zajišťuje lepší sladění průběhu řazení s tahem motoru a plynulejší průběh změny převodů. V základní ceně je kompletní výbava komfortních koplňků - odpružená sedlovka, stavitelný představec řidítek, blatníky, nosič, stojan i světla připojená na baterii elektrokola.

Porovnání (0)