MACINA TOUR CX 610 US 2022 black - elektrokolo KTM, městské | Elektrokola KTM

Elektrokolo KTM MACINA TOUR CX 610 US 2022 black

Tento produkt již není v nabídce a nelze objednat!
89 990 Kč
Akční cena s DPH
105 790 Kč
Cena s DPH
Tento produkt již není v nabídce a nelze objednat!

Specifikace Městského elektrokola KTM MACINA TOUR CX 610 US 2022 black

Popis Městského elektrokola KTM MACINA TOUR CX 610 US 2022 black

Tento produkt již není v nabídce a nelze objednat!

Kvalitní elektrokolo pro pohodlné ježdění po městě i pro dlouhé výlety po zpevněných cestách bez ohledu na to, jak moc prudký kopec potkáte na své cestě.

Model MACINA TOUR CX610 je střední model městského typu elektrokola v naší nabídce pro sezónu 2022. Nejsilnější motor Bosch s 85 Nm, baterie s kapacitou 625 Wh a řazení Shimano Deore LG s 1x10 převody speciálně vyvinuté pro elektrokola s větší odolností a lepší funkčností. V základní ceně kompletní výbava kvalitních doplňků pro maximální komfort - blatníky, světla připojená na baterii elektrokola, nosič, stojan, stavitelný představec a odpružená sedlovka.

Motor e-kola KTM MACINA TOUR CX 610 US 2022 black

Motor poskytuje maximální výkon 600 W a  maximální kroutící moment 85 Nm. A to při vysoké ekonomičnosti provozu, díky které i pro dlouhé dojezdové vzdálenosti nevyžaduje obrovské těžké baterie.
Motor poskytuje vysoký kroutící moment i při velmi nízkých otáčkách šlapání a jeho citlivý tenzometr zachytí (1000x za vteřinu) každý váš záběr do pedálů. Díky tomu vás překvapí svou akcelerací z místa i do stoupání. S tímto motorem zdoláte i nejtěžší stoupání s naprostou lehkostí a rychlostí, o které se nezdá ani nejvýkonnějším závodníkům. 
U elektrol vybavených tímto motorem máte k dispozici softwarový režim podpory eMTB, který nahrazuje dosavadní režim SPORT. Tento režim z parametrů jízdy (kadence, rychlosti a především tlaku na pedály) automaticky a plynule mění sílu podpory v rozsahu od TOUR po TURBO. Nemusíte tak řešit přepínání režimů a můžete si naplno užívat přirozenou a dynamickou jízdu.

Baterie e-biku KTM MACINA TOUR CX 610 US 2022 black

Energii dodává baterie Bosch Powertube 625, s kapacitou 625 Wh (17,4 Ah) naprosto integrovaná do stavby rámu. Nabízí maximální dojezd až 260 km. 

Předpokládaný skutečný dojezd za různých podmínek si můžete zjistit na simulátoru dojezdu Bosch ZDE.

Vysoce vyspělý systém řízení baterie chrání její články před přetížením. To kromě dlouhého dojezdu zajišťuje i velkou spolehlivost a životnost baterií Bosch.

Displej e-kola KTM MACINA TOUR CX 610 US 2022 black

Středový velký displej Intuvia a ovládací tlačítka umístěná zvlášť na straně řidítek umožňují intuitivní snadné ovládání a současný přehled o parametrech jízdy. Displej navíc obsahuje USB konektor, ze kterého můžete nabíjet svůj MP3 přehrávač nebo např. chytrý telefon s navigací.

Technologie e-biku KTM MACINA TOUR CX 610 US 2022 black

Komponentová výbava je na úrovni kol střední třídy. Novinkou pro sezónu 2022 je řazení Shimano Deore LG (Link Glide). Toto řazení vyvinulo Shimano speciálně pro elektrokola. Mírně byl snížen počet převodů na 10, to umožnilo vytvořil kazetu s převody i řetěz o výrazně vyšší odolnosti a životnosti. Krok řazení byl také omezen - zařadit lze vždy jedním tahem jen o jeden převod, což zajišťuje lepší sladění průběhu řazení s tahem motoru a plynulejší průběh změny převodů.

Hydraulické čtyřpístkové brzdy Shimano umožňují velmi účinné brždění za použití minimální síly. Pevná zapletená kola s výplety DT Swiss jsou obuta do cestovních plášťů Schwalbe Energizer speciálně vyvinutých pro elektrokola s velkým důrazem na vysokou ochranu proti defektu. V základní výbavě elektrokola je kompletní sada doplňků - blatníky, stojan, nosič, světla připojená na baterii elektrokola. Pro maximální komfort je v základní výbavě také stavitelný představec a odpružená sedlovka.

 

Komponenty Městského elektrokola KTM MACINA TOUR CX 610 US 2022 black

Komponenty Městského elektrokola KTM MACINA TOUR CX 610 US 2022 black
motor:Bosch PERFORMANCE CX Gen.4 85Nm
baterie:Bosch PowerTUBE 625Wh hor.
displej:Bosch INTUVIA LCD Display with Remote
nabíječka:Bosch STANDARD Charger 4A
rám:Macina Trekking Onroad US Alloy6061 (black matt, grey, yellow)
vidlice:Suntour NX1 coil LO 63mm
řazení:Shimano Deore M5130 1x10 LG display
přehazovačka:Shimano Deore M5130-10 LG shadow+
kazeta:Shimano LG600-10 / 11-43
řetěz:Shimano LG500
kliky:KTM COMP ISIS 170mm Q16, FSA Megatooth steel 42T
pedály:Trekking-Pedal VP-616 anti-slip
brzdy:Shimano MT402 (3-F) / MT420  4-Piston
kotouče:Shimano RT30 CL 180 mm / EM300 CL 160 mm magnet
přední náboj:Shimano Deore M6000 CL 32H 100-5QR
zadní náboj:Shimano Deore M6000 CL 32H 135-5QR
výplet:DT Champion 2.0 black, DT Alpine II 2.34 black
ráfky:Ambrosio Sport 25 700C 32H 622x25C
pláště:Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622
hlavové složení:KTM Team Trekking 1.1/8"-1.5" angle limit
představec:KTM Line UP3 adjust. 0-90°
řidítka:KTM Line rizer20 640 mm
gripy:Ergon GP30 SD with Barend
sedlovka:Suntour SP17-NCX suspension 30.9/350
sedlo:Selle Royal Lookin+
blatníky:SKS A55K 55mm black matt
nosič:KTM Racktime tour (snap-it 1.0)
světlo přední:B&M Lumotec MYC LED 50Lux
světlo zadní:B&M Toplight 2C LED
stojan:KTM 28" adjust
hmotnost:26,7 kg

Video Městského elektrokola KTM MACINA TOUR CX 610 US 2022 black

Geometrie Městského elektrokola KTM MACINA TOUR CX 610 US 2022 black

Elektrokolo KTM MACINA TOUR CX 610 US 2022 black - elektrokolo KTM, městské - Geometrie

Často kladené otázky ohledně Městského elektrokola KTM MACINA TOUR CX 610 US 2022 black

Jaká je kapacita baterie?

Kapacita a typ baterie elektrokola MACINA TOUR CX 610 US 2022 black je Bosch PowerTUBE 625Wh hor..

Jaká je hmotnost elektrokola?

Elektrokolo KTM MACINA TOUR CX 610 US 2022 black má hmotnost 26,7 kg

Proč koupit KTM elektrokolo od nás?

Elektrokola KTM nejenom, že prodáváme již od roku 2011, ale jsou také naší vášní. V ČR máme nejširší nabídku elektrokol této značky, také v rámci celé Evropy se řadíme k jednomu z největších prodejců. Po celý rok si tak můžete na našich prodejnách vybírat z široké nabídky více než 150 kusů elektrokol KTM. A proč tedy vybrat právě nás?

  • Máme největší skladové zásoby v ČR a ty neustále rozšiřujeme. Celý rok si u nás přímo na prodejně můžete vybírat ze 150 i více kusů elektrokol KTM.
  • K dispozici testovací kola k vyzkoušení i delšímu zapůjčení
  • Osobní rozvoz zakoupených kol po celé ČR zdarma
  • Servis po dobu 2 let zdarma od zakoupení
  • Diagnostika systémů Bosch a BionX, upgrade firmwaru

Proč zvolit značku KTM?

Rakouská značka KTM se proslavila především svými motorkami, které jsou synonymem spolehlivosti a vysoké kvality, což dokazují nejen četná prvenství v závodu s extrémními podmínkami rally Paříž - Dakar. Značka KTM však nevyrábí pouze motocykly, již od roku 1964 je tradičním výrobcem také kvalitních jízdních kol. Od 90. letech 20. století, kdy došlo k rozdělení společnosti na více divizí, vyrábí jízdní kola samostatná firma KTM Bike Industries.

Filozofie značky KTM je postavena na důkladném testování vyráběných kol i jednotlivých komponent, implementaci nejnovějších trendů a technologií - to vše s důrazem na kvalitu. Především proto si značka upevnila pozici nejen na trhu jízdních kol, ale i na trhu elektrokol, která má ve své nabídce již 25 let.

Dozvědět se více o KTM

Jaký motor je v KTM elektrokole použit?

Elektrokolo MACINA TOUR CX 610 US 2022 black je poháněno kvalitním motorem německé značky Bosch. Motor je umístěn ve středu kola, čímž se z hlediska vyvážení elektrokola a využití energie jedná o nejefektivnější variantu. Díky tomu, ale i díky vyspělé elektronice řízení pohonu je možné s elektrokolem MACINA TOUR CX 610 US 2022 black s relativně lehkou a malou baterií dosáhnout velkých dojezdů.

Je možné na elektrokole jezdit v dešti?

Ano, na elektrokolo můžete vyrazit i za deště. Nedoporučujeme však vyjíždět při silné průtrži mračen, ani záměrně neprojíždět hlubokými kalužemi (pokud by totiž byly komponenty jako baterie a elektromotor namočeny do vody během provozu, dojde k poškození mechanismu).

Elektrokolo byste měli vždy uschovat tak, aby bylo chráněno proti dešti, slunci i sněhu.

Jak mi zakoupené elektrokolo doručíte?

U nás zakoupené elektrokolo KTM Vám kompletně seřízené osobně doručíme ZDARMA do místa bydliště či jiného Vámi určeného místa. Při předání Vás náš zástupce podrobně seznámí s ovládacími prvky, správným užitím a ochotně zodpoví Vaše případné dotazy.

Jak vybrat správnou velikost elektrokola?

Výběr velikosti kola závisí především na výšce postavy. Doporučené velikosti rámů pro jednotlivé typy KTM elektrokol jsou následující:

Výběr správné velikosti elektrokola KTM

Je možné elektrokolo otestovat?

Elektrokola, která máme skladem, je možné vyzkoušet na krátkou vyjížďku okolo naší prodejny.

Pokud byste měli zájem elektrokolo otestovat v libovolném terénu, aktuálně máme k těmto účelům připraveno 15 různých typů KTM elektrokol.

Porovnání (0)