KTMElektrokola.cz  >  Elektrokola jsou dopravou budoucnosti

Elektrokola jsou dopravou budoucnosti

Elektrokola jsou v současnosti nejvíce se rozvíjející segment aleternativní dopravy a aktivního trávení volného času vůbec. Realistické předpovědi jsou, že do několika let bude polovina jízdních kol prodávána s elektropohonem. Skalní zastánci dokonce tvrdí, že kromě závodníků, nebude mít za pár let nikdo důvod jezdit na kole bez asistence elektromotoru.

Možná si říkáte, jak jde spolu dohromady kolo s elektromotorem a aktivní trávení volného času? Jednoduše, i když je to s motorem, pořád musíte šlapat (viz. sekce Co je vlastně elektrokolo, Legislativa k elektrokolům). Vtip je v tom, že aniž by jste disponovali vysokou fyzičkou, můžete absolvovat dlouhé vyjížďky a pomocí ovládání si nastavovat takovou podporu elektropohnu, která bude přesně odpovídat vašim možnostem a představám o sportování. Žádná trasa už vám nebude dost dlouhá, žádný kopec dostačně velký!

Stejně tak vám elektrokolo umožní každodenní jízdy do práce nebo školy, aniž by jste přijeli spocení a uřícení. Přitom získáváte spoustu výhod oproti jiným způsobům dopravy. Nepotřebujete žádný řidičák, registraci, pojištění a podle zákona ani přilbu (ale velice doporučujeme!). Bezkonkurenční náklady na provoz kolem 0,04 Kč/km. A i když to mám motor pořád je to „jenom kolo“, takže je můžete přepravovat vlakem, cyklobusem, tramvají, uschovávat v cykloúschovnách atd. (viz. sekce Obecné výhody elektrokol, Pro koho je elektrokolo?).

Současný trh se postupně zaplňuje nabídkou elektrokol různých kategorií. Nejlevnější čínské výrobky s cenou pod 15 tisíc nejenom, že nepřinášejí očekávané jízdní vlastnosti, dojezd a životnost, ale často ani nesplňují legislativní normy, a mohou být i zdraví a životu nebezpečné. První použitelná elektrokola se pohybují v cenových hladinách od 20 tisíc. My jsme se rozhodli nabízet elektrokola nejvyšší kvality. A do tohoto segmentu patří rozhodně elektrokola kultovní rakouské značky KTM.

KTM využívá na svých elektrokolech vždy nejnovější a nejvyspělejší systémy elektropohonu, které vám mohou přinést mnohaleté spolehlivé fungování a skvělé cestovní a sportovní zážitky. KTM je navíc inovátorem a jako první uvedlo na trh ve větším měříku elektrokola zaměřená na sportování a cykloturistiku. Od sportovních horských kol jsou na první pohled téměř k nerozeznání. Tento koncept získal několik ocenění na prestižních cyklistických veletrzích a v současnoti už ho některé další značky kopírují.

My jsme prodejci elektrokol (i standartních jízdních kol) KTM ze Zastávky u Brna (autem 20 min z centra Brna západním směrem). Na naší prodejně máme skladem širokou nabídku těchto kvalitních elektrokol a tu neustále rozšiřujeme, navíc k těmto elektrokolům nabízíme bezkonkurenční služby (viz. sekce Elektrokola KTM od nás). Součástí těchto služeb je i poskytování co nejvíce potřebných informací, které můžete získat na těchto stránkách. Tyto informace budeme neustále rozšiřovat a aktualizovat.